Ilustration image
KORDÁRNA Plus a. s., letecký pohled
Ilustration image
KORDÁRNA Plus a. s., letecký pohled
Ilustration image
Výroba kordových tkanin
Ilustration image
produkt technických tkanin: dopravní pás

Certifikovaný systém řízení kvality garantuje vysokou jakost našich výrobků a služeb. Naše zaměření na zákazníka a jeho spokojenost se projevuje zvýšením výkonnosti a efektivnosti výrobních procesů.

 • Soulad našeho systému řízení kvality s mezinárodními standardy uvedenými v normě ISO 9001:2008 byl poprvé ověřen v roce 1996, kdy společnost získala certifikát kvality. Od té doby jsme pravidelně prověřováni kontrolními a recertifikačními audity prováděnými renomovanou společností Lloyd´s Register Quality Assurance.
 • Certifikát kvality pokrývá všechny důležité výrobní programy, tj. vývoj a výrobu kordových tkanin pro pnemumatikářský průmysl, technických tkanin pro výrobu dopravních pásů, průmyslových textilií, skaných přízí a od roku 2014 také výrobu uhlíkových a hybridních tkanin strojírenských výroků.
 • Vybudovali jsme a rozvíjíme také systém environmentálního managementu (EMS). Soulad našich metod řízení v oblasti ochrany životního prostředí s požadavky mezinárodního standardu ISO 14001:2004 byl poprvé potvrzen certifikačním auditem v roce 2008. Od té doby je EMS pravidelně prověřován audity prováděnými společností Lloyd´s Register Quality Assurance.

 

 • Aktuality
 • Informace o fúzi
  Zobrazit více

  Vedení společnosti KORDÁRNA Plus a.s a SLOVKORD Plus a.s. oznamují, že dne 19. října 2016 došlo k uložení projektu přeshraniční fúze sloučením Nástupnické společnosti KORDÁRNA Plus a.s. a Zanikající společnosti SLOVKORD Plus a.s. Podrobnějěí informace jsou uvedeny na titulních stránkách obou společností.

  TIRETECHNOLOGY EXPO 2016
  Zobrazit více

  Zástupci naší společnosti se zúčastnili veletrhu TIRETECHNOLOGY EXPO 2016 v Hannoveru.

  Business Days 2015
  Zobrazit více

  3. listopadu 2015 se KORDÁRNA Plus a.s. měla možnost prezentovat studentům Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

  Studovat textilní obor má budoucnost
  Zobrazit více

  Studovat textilní obor má budoucnost, zaměstnání garanturje Kordárna

  Prodej společnosti Texiplast a.s.
  Zobrazit více

  TEXIPLAST z portfolia investiční skupiny JET Investment převezme mezinárodní lídr trhu technických tkanin: Low & Bonar PLC