Suplování:   Pátek 11.1.2019 (sudý týden 2)

datum výpisu: 14.1.2019 (12:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.H

           

Pře

Pře

Pře

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Horáková Jana

-

Ště

Chv

..

-

-

-

..

-

-

-

Jošková Miroslava

-

-

-

..

..

..

-

-

..

-

-

Kunderová Eva

-

-

....

-

-

-

-

-

-

-

-

Motúzová Kateřina

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Petrla Lubomír

-

Opr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šupková Zdeňka

           

-

..

-

   

Tyml Radek

-

..

Dos

-

..

..

-

-

-

-

-

Vaculínová Michala

-

-

Suc

..

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamčíková Zdeňka

3.hod

odpadá

EKA

4.E

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

EKA

3.E

 

zrušeno

Andrýsková Ivana

3.hod

odpadá

CJL

2.G

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

1.G

 

zrušeno

Brhelová Ivana

3.hod

odpadá

FYZ

1.S

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

FYZ

3.G

 

zrušeno

Dolina Radislav

3.hod

odpadá

ZME

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZME

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZME

1.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ZME

1.A

 

zrušeno

Doskočil Vladimír

2.hod

supl. (Tym)

STZ

3.K+

(M17)

 

Dziacká Olga

4.hod

odpadá

DES

1.E

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

zrušeno

Fišerová Zuzana

3.hod

odpadá

MAT

2.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MAT

3.A

 

zrušeno

Hlavačková Helena

3.hod

odpadá

NEJ

3.H (NEJ)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NEJ

2.H (NEJ4)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.G (NEJ3)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FRJ

3.G (FRJ)

 

zrušeno

Horňák Branislav

4.hod

odpadá

OSZ

2.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

1.H (Chl)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

1.H (Chl)+

 

zrušeno

Hubená Jana

5.hod

odpadá

CPR

1.S

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHM

2.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CHM

2.A

 

zrušeno

Chovancová Marcela

3.hod

odpadá

SGR

4.H (SGR)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SGR

4.H (SGR)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

FRJ

4.H (FRJ)

 

zrušeno

Chovanec Roman

2.hod

supl. (Hor)

ANJ

4.H (ANJ1)

(A13)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

3.G (ANJ3)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.G (ANJ1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.G (ANJ3)

 

zrušeno

Chybík Benedikt

6.hod

odpadá

ZPK

3.E

 

zrušeno

Chybíková Silvie

3.hod

odpadá

ANJ

3.S

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANK

4.S (ANK)

 

zrušeno

Kavalcová Naděžda

3.hod

odpadá

MAT

3.E

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

1.H (Dív)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

1.H (Dív)

 

zrušeno

Kohoutová Zuzana

4.hod

odpadá

NEJ

2.H (NEJ2)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.H (NEJ1)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.G (NEJ4)

 

zrušeno

Kučerová Zuzana

4.hod

odpadá

KCV

3.S

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

KCV

3.S

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

KCV

3.S

 

zrušeno

Machová Irena

3.hod

odpadá

SBI

4.H (SBI2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SBI

4.H (SBI2)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

BIG

2.G

 

zrušeno

Opravil Radek

1.hod

supl. (Pet)

TEC

1.K+

(M10)

 

Ordáňová Kateřina

4.hod

odpadá

DEJ

1.S

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

2.E (NEJ4)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NEJ

1.E (NEJ2)

 

zrušeno

Palička Pavel

4.hod

odpadá

NEJ

2.E (NEJ2)

 

zrušeno

Patočková Soňa

3.hod

přesun <<

SDE

4.H (SDE)+

(A3)

z 16.1. 7.hod

 

3.hod

odpadá

SDE

4.H (SDE)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SDE

4.H (SDE)+

 

zrušeno

Pilka Zdeněk

3.hod

odpadá

ZOP

4.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CZV

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

BIE

3.A

 

zrušeno

Pilková Petra

4.hod

odpadá

EKC

3.E

 

zrušeno

Pýchová Simona

3.hod

odpadá

CJL

1.E

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CJL

4.E

 

zrušeno

Sapáková Eva

4.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ1)

 

zrušeno

Staňková Jitka

3.hod

přesun <<

SMA

4.H (SMA)+

(LFyz)

z 4.hod

 

3.hod

odpadá

SMA

4.H (SMA)+

 

zrušeno

 

4.hod

přesun >>

SMA

4.H (SMA)+

 

na 3.hod

 

5.hod

odpadá

MAT

2.G

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

MAT

1.S

 

zrušeno

Studénka Ivo

3.hod

odpadá

PER

3.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PER

3.A

 

zrušeno

Suchánková Martina

2.hod

supl. (Vac)

ANJ

1.S (ANJ1)

(JAZ3)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

4.S

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

BIG

3.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.E

 

zrušeno

Swětíková Miroslava

4.hod

odpadá

PFI

4.E (DAP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

UCE

4.E

 

zrušeno

Škrabalová Edita

3.hod

odpadá

ANJ

3.G (ANJ1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.H (ANJ3)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.G (ANJ1)

 

zrušeno

Štěrba Jakub

1.hod

supl. (Hor)

ANK

4.E (ANK2)+

(JAZ1)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

1.G (ANJ1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.H (ANJ3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.H (ANJ1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ANJ

1.E (ANJ1)

 

zrušeno

Šupková Zdeňka

4.hod

odpadá

RUJ

2.H (RUJ)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

RUJ

4.G (RUJ)

 

zrušeno

Vargová Veronika

7.hod

odpadá

NEJ

3.G (NEJ2)

 

zrušeno

Vránová Jitka

3.hod

odpadá

CJL

2.E

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

2.S

 

zrušeno

Vránová Libuše

4.hod

odpadá

MAT

3.G

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

2.H

 

zrušeno

Wasserbauerová Lenka

3.hod

odpadá

CHM

1.H

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

ZME

   

odpadá

 

(Dol)

 

4.hod

ZME

   

odpadá

 

(Dol)

 

6.hod

ZME

   

odpadá

 

(Dol)

 

8.hod

ZME

   

odpadá

 

(Dol)

1.E

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Pch)

 

4.hod

DES

   

odpadá

 

(Dzi)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Suc)

 

8.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Ord)

 

8.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Ště)

1.F

1.hod

TEC

 

(M10)

supluje

Opravil Radek

(Pet)

1.G

3.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Ště)

 

3.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Vac)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(And)

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hok)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hok)

1.H

3.hod

CHM

   

odpadá

 

(Was)

 

4.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Vac)

 

4.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Ště)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kav)

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hok)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kav)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hok)

1.K

1.hod

TEC

 

(M10)

supluje

Opravil Radek

(Pet)

1.S

2.hod

ANJ

ANJ1

(JAZ3)

supluje

Suchánková Martina

(Vac)

 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Brh)

 

4.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Ord)

 

5.hod

CPR

   

odpadá

 

(Hub)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Stň)

2.A

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Fiš)

 

4.hod

OSZ

   

odpadá

 

(Hok)

 

6.hod

CHM

   

odpadá

 

(Hub)

 

8.hod

CHM

   

odpadá

 

(Hub)

2.E

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Vrá)

 

4.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Sap)

 

4.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Pai)

 

5.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Sap)

 

5.hod

NEJ

NEJ4

 

odpadá

 

(Ord)

2.G

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(And)

 

4.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Chv)

 

4.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Koh)

 

4.hod

NEJ

NEJ4

 

odpadá

 

(Hla)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Stň)

 

8.hod

BIG

   

odpadá

 

(Mac)

2.H

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mot)

 

4.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Koh)

 

4.hod

RUJ

RUJ

 

odpadá

 

(Šup)

 

4.hod

NEJ

NEJ4

 

odpadá

 

(Hla)

 

5.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Ště)

 

5.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Škr)

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Vrn)

2.S

3.hod

SME

   

odpadá

 

(Još)

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mot)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Vrá)

 

8.hod

SPP

   

odpadá

 

(Još)

3.A

3.hod

PER

   

odpadá

 

(Stu)

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Fiš)

 

5.hod

BIE

   

odpadá

 

(Pil)

 

8.hod

PER

   

odpadá

 

(Stu)

3.E

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Kav)

 

4.hod

EKC

   

odpadá

 

(Pik)

 

6.hod

ZPK

   

odpadá

 

(Chy)

 

8.hod

EKA

   

odpadá

 

(Ada)

3.F

1.hod

EKA

   

odpadá

 

(Tym)

 

2.hod

STZ

 

(M17)

supluje

Doskočil Vladimír

(Tym)

3.G

3.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Škr)

 

3.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Chv)

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Vrn)

 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Brh)

 

7.hod

FRJ

FRJ

 

odpadá

 

(Hla)

 

7.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Var)

 

7.hod

NEJ

NEJ4

 

odpadá

 

(Koh)

3.H

3.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Hor)

 

3.hod

NEJ

NEJ

 

odpadá

 

(Hla)

 

4.hod

BIG

   

odpadá

 

(Suc)

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Dzi)

 

7.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Hor)

 

skup RUJ: 6.- 8. hod Přednáška

3.K

1.hod

EKA

   

odpadá

 

(Tym)

 

2.hod

STZ

 

(M17)

supluje

Doskočil Vladimír

(Tym)

3.S

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mot)

 

2.hod

DEG

   

odpadá

 

(Mot)

 

3.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Chb)

 

4.hod

KCV

   

odpadá

 

(Kuč)

 

6.hod

KCV

   

odpadá

 

(Kuč)

 

8.hod

KCV

   

odpadá

 

(Kuč)

4.A

1.hod

ANK

ANK2

(JAZ1)

supluje

Štěrba Jakub

(Hor)

 

3.hod

ZOP

   

odpadá

 

(Pil)

 

4.hod

CZV

   

odpadá

 

(Pil)

 

5.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Tym)

4.E

1.hod

ANK

ANK2

(JAZ1)

supluje

Štěrba Jakub

(Hor)

 

3.hod

EKA

   

odpadá

 

(Ada)

 

4.hod

PFI

DAP

 

odpadá

 

(Swě)

 

4.hod

SMG

SPM

 

odpadá

 

(Tym)

 

5.hod

UCE

   

odpadá

 

(Swě)

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(Pch)

4.G

3.hod

SDE

SDE

(A3)

přesun <<

Patočková Soňa

z 16.1. (St) 7.hod

 

3.hod

SMA

SMA

(LFyz)

přesun <<

Staňková Jitka

z 4.hod

 

3.hod

SBI

SBI2

 

odpadá

 

(Mac)

 

3.hod

SDE

SDE

 

odpadá

 

(Pat)

 

3.hod

SGR

SGR

 

odpadá

 

(Cho)

 

3.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Stň)

 

4.hod

SBI

SBI2

 

odpadá

 

(Mac)

 

4.hod

SDE

SDE

 

odpadá

 

(Pat)

 

4.hod

SGR

SGR

 

odpadá

 

(Cho)

 

4.hod

SMA

SMA

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

NEJ

NEJ1

 

odpadá

 

(Koh)

 

5.hod

RUJ

RUJ

 

odpadá

 

(Šup)

 

5.hod

NEJ

NEJ3

 

odpadá

 

(Hla)

 

7.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Škr)

 

7.hod

ANJ

ANJ3

 

odpadá

 

(Chv)

4.H

2.hod

ANJ

ANJ1

(A13)

supluje

Chovanec Roman

(Hor)

 

3.hod

SDE

SDE

(A3)

přesun <<

Patočková Soňa

z 16.1. (St) 7.hod

 

3.hod

SMA

SMA

(LFyz)

přesun <<

Staňková Jitka

z 4.hod

 

3.hod

SBI

SBI2

 

odpadá

 

(Mac)

 

3.hod

SDE

SDE

 

odpadá

 

(Pat)

 

3.hod

SGR

SGR

 

odpadá

 

(Cho)

 

3.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Stň)

 

4.hod

SBI

SBI2

 

odpadá

 

(Mac)

 

4.hod

SDE

SDE

 

odpadá

 

(Pat)

 

4.hod

SGR

SGR

 

odpadá

 

(Cho)

 

4.hod

SMA

SMA

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

NEJ

NEJ1

 

odpadá

 

(Koh)

 

5.hod

FRJ

FRJ

 

odpadá

 

(Cho)

 

5.hod

NEJ

NEJ3

 

odpadá

 

(Hla)

4.S

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Suc)

 

4.hod

STK2

   

odpadá

 

(Još)

 

5.hod

POS

   

odpadá

 

(Još)

 

7.hod

ANK

ANK

 

odpadá

 

(Chb)

Pedagogický dohled u třídy:

3.H (RUJ), 6.- 8. hod - Šupková Zdeňka

 

Zpracováno v systému Bakaláři