Suplování:   Čtvrtek 16.5.2019 (sudý týden 1)

datum výpisu: 23.5.2019 (7:55)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.E

   

Kul

               

3.G

   

Kul

               

3.H

   

Kul

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Andrýsková Ivana

   

<>

               

Hubená Jana

-

..

-

-

-

-

Hok

-

Hla

..

..

Jošková Miroslava

       

-

..

-

-

-

..

 

Motúzová Kateřina

-

Tym

Kuč

               

Pilka Zdeněk

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

Pýchová Simona

   

..

               

Studénka Ivo

..

Šiš

Šiš

-

-

-

-

-

-

-

-

Dominik Josef

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Ludvík Zdeněk

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

A2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

A6

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

A11

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

A12

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

A13

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Aula

   

Akce

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrýsková Ivana

1.hod

výměna <<

CJL

1.A

(B8)

z 2.hod

 

4.hod

změna

CJL

3.G

(B9)

 

Hlavačková Helena

8.hod

supl. (Hub)

HUV

1.G (HUV)

(HUV)

 

Horáková Jana

2.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ3)

 

zrušeno

 

7.hod

výměna <<

ANJ

2.E (ANJ3)

(JAZ2)

z 17.5. 4.hod

 

9.hod

navíc

ANJ

3.H (ANJ3)

(A7)

 

Horňák Branislav

6.hod

supl. (Hub)

HUV

1.G (HUV)

(HUV)

 

Chovancová Marcela

1.hod

změna

GGR

2.H

(A3)

 
 

3.hod

změna

GGR

3.G

(B9)

 

Kučerová Zuzana

2.hod

supl. (Mot)

KCV

3.S

(B6)

 

Machová Irena

2.hod

odpadá

BIG

3.G

 

zrušeno

Ordáňová Kateřina

1.hod

výměna >>

DEJ

1.A

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

DEJ

1.A

(B8)

z 1.hod

Palička Pavel

1.hod

odpadá

CJL

3.E

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

3.H

 

Kulturní akce

 

7.hod

výměna <<

NEJ

2.E (NEJ2)

(A5)

z 17.5. 4.hod

Pilková Petra

1.hod

přesun <<

EKC

3.E

(A10)

z 15.5. 0.hod

Pýchová Simona

1.hod

přesun >>

CJL

3.A

 

na 5.hod

 

4.hod

změna

CJL

2.H

(A3)

 
 

5.hod

přesun <<

CJL

3.A

(B4)

z 1.hod

Suchánková Martina

2.hod

změna

BIG

2.H

(A3)

 

Swětíková Miroslava

9.hod

výměna <<

PFI

3.E (DAP)

(A10)

z 14.5. 9.hod

 

9.hod

výměna >>

OBC

3.E

 

na 14.5. 9.hod

Šišák Vlastimil

1.hod

supl. (Stu)

TEV

2.D

(MTEV)

 
 

2.hod

supl. (Stu)

TEV

2.D

(MTEV)

 

Škrabalová Edita

1.hod

změna

ANJ

3.G (ANJ1)

(B9)

 
 

3.hod

změna

ANJ

2.H (ANJ3)

(A3)

 

Štěrba Jakub

2.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ1)

 

zrušeno

Tomášů Radomír

1.hod

přesun <<

FYZ

1.M

(M9)

z 15.5. 0.hod

Tyml Radek

1.hod

supl. (Mot)

ANJ

2.S

(B5)

 

Vargová Veronika

5.hod

změna

NEJ

3.G (NEJ2)

(B9)

 

Vránová Jitka

7.hod

výměna >>

CJL

2.E

 

na 17.5. 4.hod

Vránová Libuše

7.hod

změna

MAT

3.G

(A9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

CJL

 

(B8)

výměna <<

Andrýsková Ivana

z 2.hod

 

1.hod

DEJ

   

výměna >>

 

na 2.hod

 

2.hod

DEJ

 

(B8)

výměna <<

Ordáňová Kateřina

z 1.hod

 

2.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 1.hod

1.G

6.hod

HUV

HUV

(HUV)

supluje

Horňák Branislav

(Hub)

 

8.hod

HUV

HUV

(HUV)

supluje

Hlavačková Helena

(Hub)

1.H

9.hod

HUV

HUV

 

odpadá

 

(Hub)

 

10.hod

HUV

HUV

 

odpadá

 

(Hub)

1.M

1.hod

FYZ

 

(M9)

přesun <<

Tomášů Radomír

z 15.5. (St) 0.hod

 

1.hod

CPR

   

odpadá

 

(Hub)

2.D

1.hod

TEV

 

(MTEV)

supluje

Šišák Vlastimil

(Stu)

 

2.hod

TEV

 

(MTEV)

supluje

Šišák Vlastimil

(Stu)

2.E

7.hod

ANJ

ANJ3

(JAZ2)

výměna <<

Horáková Jana

z 17.5. (Pá) 4.hod

 

7.hod

NEJ

NEJ2

(A5)

výměna <<

Palička Pavel

z 17.5. (Pá) 4.hod

 

7.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 17.5. (Pá) 4.hod

2.H

1.hod

GGR

 

(A3)

změna

Chovancová Marcela

 
 

2.hod

BIG

 

(A3)

změna

Suchánková Martina

 
 

3.hod

ANJ

ANJ3

(A3)

změna

Škrabalová Edita

 
 

4.hod

CJL

 

(A3)

změna

Pýchová Simona

 

2.S

1.hod

ANJ

 

(B5)

supluje

Tyml Radek

(Mot)

3.A

0.hod

OCR

   

odpadá

 

(Stu)

 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

CJL

 

(B4)

přesun <<

Pýchová Simona

z 1.hod

3.E

1.hod

EKC

 

(A10)

přesun <<

Pilková Petra

z 15.5. (St) 0.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Pai)

 

9.hod

PFI

DAP

(A10)

výměna <<

Swětíková Miroslava

z 14.5. (Út) 9.hod

 

9.hod

OBC

   

výměna >>

 

na 14.5. (Út) 9.hod

 

2. hod Kulturní akce

3.G

1.hod

ANJ

ANJ1

(B9)

změna

Škrabalová Edita

 
 

3.hod

GGR

 

(B9)

změna

Chovancová Marcela

 
 

4.hod

CJL

 

(B9)

změna

Andrýsková Ivana

 
 

5.hod

NEJ

NEJ2

(B9)

změna

Vargová Veronika

 
 

7.hod

MAT

 

(A9)

změna

Vránová Libuše

 
 

2. hod Kulturní akce

3.H

9.hod

ANJ

ANJ3

(A7)

navíc

Horáková Jana

 
 

2. hod Kulturní akce

3.S

2.hod

KCV

 

(B6)

supluje

Kučerová Zuzana

(Mot)

 

9.hod

SPP

   

odpadá

 

(Još)

Pedagogický dohled u třídy:

3.G, 2. hod - Andrýsková Ivana

3.H, 2. hod - Pýchová Simona

 

Zpracováno v systému Bakaláři