Suplování:   Úterý 23.6.2020 (sudý týden 2)

2019/20; datum výpisu: 16.6.2020 (11:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.C

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.D

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.E

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.F

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.G

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.H

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.K

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.M

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

1.S

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.A

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.C

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.D

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.E

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.F

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.G

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.H

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.K

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.M

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

2.S

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.A

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.E

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.G

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.H

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.M

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

3.S

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Horňák Branislav

-

..

..

....

-

-

..

-

-

..

..

Chybík Benedikt

-

..

..

..

..

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamčíková Zdeňka

1.hod

odpadá

EKA

3.E

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

PEK

1.E

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

PEK

1.E

 

Individuální konzultace

Adamová Iveta

1.hod

odpadá

ICT

2.D

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ICT

2.D

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

OKR

2.C

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

MTR

2.C

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

STC

1.D

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

MTR

2.C

 

Individuální konzultace

Andrýsková Ivana

2.hod

odpadá

CJL

3.G

 

Individuální konzultace

Brhelová Ivana

2.hod

odpadá

FYZ

1.H

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

FYZ

2.H

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.G

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

ICT

1.A

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

ICT

1.A

 

Individuální konzultace

Burdová Renáta

2.hod

odpadá

MAT

1.D

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

MAT

2.D

 

Individuální konzultace

Dolina Radislav

1.hod

odpadá

ZST

3.A

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ZST

3.A

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ZME

2.A

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

AUT

1.D

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

OPD

1.D

 

Individuální konzultace

Doskočil Vladimír

1.hod

odpadá

FYZ

1.D

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

TEC

2.C

 

Individuální konzultace

Dziacká Olga

1.hod

odpadá

TEV

2.S (Dív)+

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

TEV

2.S (Dív)+

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ZSV

1.G

 

Individuální konzultace

Hlavačková Helena

8.hod

odpadá

NEJ

2.G (NEJ2)

 

Individuální konzultace

Horáková Jana

8.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ3)

 

Individuální konzultace

Horyna Roman

1.hod

odpadá

PSS

1.E

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

TEV

3.E (Chl)+

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

TEV

3.E (Chl)+

 

Individuální konzultace

Hrňová Nikol

9.hod

odpadá

TEV

3.E (Dív)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

TEV

3.E (Dív)

 

Individuální konzultace

Hubená Jana

2.hod

odpadá

CHM

1.A

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

CHM

2.A

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

CHM

2.A

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

CPR

1.E

 

Individuální konzultace

Chovancová Marcela

1.hod

odpadá

GGR

3.G

 

Individuální konzultace

 

6.hod

odpadá

FRJ

3.G (FRJ)

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

GGR

1.H

 

Individuální konzultace

Chovanec Roman

6.hod

odpadá

ANJ

3.G (ANJ3)

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.E (ANJ1)

 

Individuální konzultace

Chybíková Silvie

0.hod

odpadá

ANJ

2.G (ANJ1)

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.S

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.H (ANJ1)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.G (ANJ3)

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.S

 

Individuální konzultace

Jagošová Helena

7.hod

odpadá

STC

1.M

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

TEC

2.M

 

Individuální konzultace

Janoušková Kateřina

3.hod

odpadá

POS

2.S

 

Individuální konzultace

Jošková Miroslava

1.hod

odpadá

OKR

1.S

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

SPP

3.S

 

Individuální konzultace

 

6.hod

odpadá

TED

1.S

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

SPP

2.S

 

Individuální konzultace

Kohoutová Zuzana

5.hod

odpadá

OBN

2.S

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

NEJ

2.G (NEJ1)

 

Individuální konzultace

Kořínková Miroslava

2.hod

odpadá

OBN

2.C

 

Individuální konzultace

Kučerová Zuzana

1.hod

odpadá

BET

3.S

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

POS

3.S

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

ICT

1.S

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

ICT

1.S

 

Individuální konzultace

Machová Irena

1.hod

odpadá

BIG

2.H

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

BIG

3.H

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

GGR

2.H

 

Individuální konzultace

 

6.hod

odpadá

BIG

1.G

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

BIG

1.G (1)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

BIG

1.G (1)

 

Individuální konzultace

Mannová Jitka

3.hod

odpadá

DEJ

1.M

 

Individuální konzultace

Miléř Vargová Veronika

2.hod

odpadá

DEJ

2.H

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

VYV

1.H (VYV)

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

VYV

1.H (VYV)

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

VYV

2.H (VYV)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

VYV

2.H (VYV)

 

Individuální konzultace

Navrátilová Barbora

0.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ1)

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ANJ

1.M

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.S (ANJ1)

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

ANJ

1.A

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

ANJ

2.S

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

ANJ

1.E (ANJ1)

 

Individuální konzultace

Opravil Radek

3.hod

odpadá

AUT

2.D

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

STR

2.M

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

TEC

1.M

 

Individuální konzultace

Ordáňová Kateřina

3.hod

odpadá

NEJ

3.E (NEJ4)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

NEJ

1.E (NEJ1)

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

NEJ

2.E (NEJ2)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

NEJ

1.E (NEJ2)

 

Individuální konzultace

Palička Pavel

1.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.E (NEJ2)

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

NEJ

2.E (NEJ1)

 

Individuální konzultace

Patočková Soňa

1.hod

odpadá

ICT

2.G

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ICT

2.G

 

Individuální konzultace

Pekárková Leona

1.hod

odpadá

ANJ

2.C

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.D

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.M

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.M

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

ANJ

2.E (ANJ3)

 

Individuální konzultace

Pilka Zdeněk

5.hod

odpadá

BIE

1.A

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

CZV

3.A

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

CZV

2.A

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

ABI

2.A

 

Individuální konzultace

Pilková Petra

2.hod

odpadá

UCE

3.E

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

EKC

2.E

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

EKA

2.E

 

Individuální konzultace

Staňková Jitka

2.hod

odpadá

MAT

1.G

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

MAT

3.H

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

DEG

2.S

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

DEG

1.S

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

DEG

3.S

 

Individuální konzultace

Studénka Ivo

3.hod

odpadá

OVZ

3.A

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

OVZ

3.A

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

PER

2.A

 

Individuální konzultace

Swětíková Miroslava

5.hod

odpadá

UCE

2.E

 

Individuální konzultace

Šišák Vlastimil

5.hod

odpadá

TEV

2.D

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

TEV

2.D

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

TEV

1.M

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

TEV

1.M

 

Individuální konzultace

Škrabalová Edita

1.hod

odpadá

ANJ

3.H (ANJ3)

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.H (ANJ1)

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

FCEn

3.G (FCE)+

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

FCEn

3.G (FCE)+

 

Individuální konzultace

Štruplová Lenka

2.hod

odpadá

MAT

1.S

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

MAT

3.E

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

MAT

3.S

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

MAT

1.E

 

Individuální konzultace

Tomášů Radomír

1.hod

odpadá

FYZ

2.M

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

MAT

2.M

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.M

 

Individuální konzultace

Tymlová Černíková Kateřina

3.hod

odpadá

ANJ

1.H (ANJ2)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.S (ANJ2)

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.E (ANJ2)

 

Individuální konzultace

Tyrajová Barbara

2.hod

odpadá

CJL

2.M

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

CJL

1.D

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

HUV

1.H (HUV)

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

HUV

1.H (HUV)

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

HUV

2.H (HUV)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

HUV

2.H (HUV)

 

Individuální konzultace

Velčovská Marie

1.hod

odpadá

DEJ

1.G

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

CJL

1.E

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

CJL

1.S

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

CJL

3.H

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

CJL

3.E

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

DEJ

3.G

 

Individuální konzultace

Vránová Jitka

2.hod

odpadá

CJL

1.M

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

CJL

2.D

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

CJL

2.D

 

Individuální konzultace

Vránová Libuše

3.hod

odpadá

MAT

2.G

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

FYZ

3.G

 

Individuální konzultace

 

8.hod

odpadá

FYZ

3.H

 

Individuální konzultace

Wasserbauerová Lenka

3.hod

odpadá

CHM

1.G

 

Individuální konzultace

 

6.hod

odpadá

CHM

3.H

 

Individuální konzultace

 

9.hod

odpadá

CHM

1.G (2)

 

Individuální konzultace

 

10.hod

odpadá

CHM

1.G (2)

 

Individuální konzultace

Zábranská Pavla

1.hod

odpadá

ZSV

1.H

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

MAT

1.H

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

MAT

2.H

 

Individuální konzultace

Dominik Josef

0.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV2)

 

Individuální konzultace

Friak Igor

0.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

1.K

 

Individuální konzultace

Kucharič David

0.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

ODV

3.M (ODV1)

 

Individuální konzultace

Ludvík Zdeněk

0.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

ODV

2.F (ODV1)+

 

Individuální konzultace

Ondrejka Josef

0.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

1.F

 

Individuální konzultace

Popelka Josef

0.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV1)

 

Individuální konzultace

Umlauf Miroslav

0.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

1.C (ODV2)+

 

Individuální konzultace

Žajdlík Radek

0.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

1.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

2.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

3.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

4.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

5.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

 

7.hod

odpadá

ODV

2.K (ODV1)+

 

Individuální konzultace

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.C

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.D

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.E

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.F

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.G

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.H

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.K

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.M

0.- 10. hod Individuální konzultace

1.S

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.A

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.C

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.D

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.E

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.F

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.G

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.H

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.K

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.M

0.- 10. hod Individuální konzultace

2.S

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.A

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.E

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.G

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.H

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.M

0.- 10. hod Individuální konzultace

3.S

0.- 10. hod Individuální konzultace

 

Zpracováno v systému Bakaláři