Suplování:   Čtvrtek 17.9.2020 (sudý týden 2)

datum výpisu: 17.9.2020 (10:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Horáková Kateřina

-

..

Šiš

Koř

-

Nav

-

-

-

-

-

Adamová Iveta

-

..

..

....

Pek

-

-

Jag

-

-

-

Dziacká Olga

-

..

-

Jan

Kuč

-

-

-

..

..

..

Horáková Jana

-

-

-

-

Chv

Chv

-

Chv

-

..

..

Chybíková Silvie

         

....

-

-

-

..

..

Patočková Soňa

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Štruplová Lenka

-

..

-

Dol

Škr

Brh

-

-

..

-

-

Zábranská Pavla

-

-

Tym

Pal

-

Pal

-

-

-

..

..

Ondrejka Josef

Lud

Lud

Lud

Lud

Lud

Lud

-

-

-

-

-

Popelka Josef

Uml

Uml

Uml

Uml

Uml

Uml

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brhelová Ivana

5.hod

supl. (Štr)

MAT

3.A

(B8)

 

Dolina Radislav

3.hod

supl. (Štr)

MAT

2.S

(B4)

 

Hubená Jana

1.hod

přesun <<

RVE

4.A

(B2)

z 16.9. 7.hod

Chovanec Roman

4.hod

změna

ANJ

4.E (ANJ1)

(A4)

 
 

4.hod

spojeno (Hor)

ANJ

4.E (ANJ3)

(A4)

 
 

5.hod

supl. (Hor)

MLA

4.H (MLA1)+

(JAZ1)

 
 

7.hod

supl. (Hor)

MLA

4.H (MLA1)+

(JAZ1)

 

Jagošová Helena

7.hod

supl. (Adm)

MTR

1.C

(M16)

 

Janoušková Kateřina

3.hod

supl. (Dzi)

SSV

4.H (SSV)+

(A1)

 

Kořínková Miroslava

3.hod

supl. (Hoá)

CJL

1.K+

(M16)

 

Kučerová Zuzana

1.hod

přesun >>

SME

2.S

 

na 16.9. 5.hod

 

4.hod

supl. (Dzi)

SSV

4.H (SSV)+

(A1)

 

Navrátilová Barbora

5.hod

supl. (Hoá)

CJL

2.K+

(M17)

 

Ordáňová Kateřina

8.hod

přesun <<

DEJ

1.G

(A11)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

DEJ

1.G

 

na 8.hod

Palička Pavel

3.hod

supl. (Záb)

MAT

1.S

(B3)

 
 

5.hod

supl. (Záb)

MAT

4.A

(B2)

 

Pekárková Leona

4.hod

supl. (Adm)

OKR

3.C

(M9)

 

Šišák Vlastimil

2.hod

supl. (Hoá)

CJL

3.C

(M10)

 
 

9.hod

přesun >>

TEV

1.M

 

na 15.9. 3.hod

 

10.hod

přesun >>

TEV

1.M

 

na 15.9. 4.hod

Škrabalová Edita

4.hod

supl. (Štr)

MAT

4.S

(B5)

 

Tymlová Černíková Kateřina

2.hod

supl. (Záb)

MAT

3.H

(A8)

 

Ludvík Zdeněk

0.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 
 

1.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 
 

2.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 
 

3.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 
 

4.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 
 

5.hod

spojeno (Ond)

ODV

1.D (ODV2)

(MZ2)

 

Umlauf Miroslav

0.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 
 

1.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 
 

2.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 
 

3.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 
 

4.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 
 

5.hod

spojeno (Pop)

ODV

2.C (ODV1)

(MT3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3.hod

CJL

 

(M16)

supluje

Kořínková Miroslava

(Hoá)

 

7.hod

MTR

 

(M16)

supluje

Jagošová Helena

(Adm)

1.D

0.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

 

1.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

 

2.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

 

3.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

 

4.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

 

5.hod

ODV

ODV2

(MZ2)

spojí

Ludvík Zdeněk

(Ond)

1.G

8.hod

DEJ

 

(A11)

přesun <<

Ordáňová Kateřina

z 9.hod

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Dzi)

 

9.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 8.hod

1.K

1.hod

STC

   

odpadá

 

(Adm)

 

2.hod

TED

   

odpadá

 

(Adm)

 

3.hod

CJL

 

(M16)

supluje

Kořínková Miroslava

(Hoá)

1.M

9.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 15.9. (Út) 3.hod

 

10.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 15.9. (Út) 4.hod

1.S

3.hod

MAT

 

(B3)

supluje

Palička Pavel

(Záb)

2.C

0.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

 

1.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

 

2.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

 

3.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

 

4.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

 

5.hod

ODV

ODV1

(MT3)

spojí

Umlauf Miroslav

(Pop)

2.D

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Hoá)

2.F

5.hod

CJL

 

(M17)

supluje

Navrátilová Barbora

(Hoá)

2.K

5.hod

CJL

 

(M17)

supluje

Navrátilová Barbora

(Hoá)

2.S

1.hod

SME

   

přesun >>

 

na 16.9. (St) 5.hod

 

3.hod

MAT

 

(B4)

supluje

Dolina Radislav

(Štr)

3.A

5.hod

MAT

 

(B8)

supluje

Brhelová Ivana

(Štr)

3.C

2.hod

CJL

 

(M10)

supluje

Šišák Vlastimil

(Hoá)

 

4.hod

OKR

 

(M9)

supluje

Pekárková Leona

(Adm)

3.E

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Štr)

3.G

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Dzi)

 

10.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Dzi)

3.H

2.hod

MAT

 

(A8)

supluje

Tymlová Černíková Kateřina

(Záb)

3.S

1.hod

OBN

   

odpadá

 

(Dzi)

4.A

1.hod

RVE

 

(B2)

přesun <<

Hubená Jana

z 16.9. (St) 7.hod

 

5.hod

MAT

 

(B2)

supluje

Palička Pavel

(Záb)

 

9.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

 

9.hod

SAJ

SAJ

 

odpadá

 

(Hor)

 

10.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

 

10.hod

SAJ

SAJ

 

odpadá

 

(Hor)

4.E

4.hod

ANJ

ANJ1

(A4)

změna

Chovanec Roman

 
 

4.hod

ANJ

ANJ3

(A4)

spojí

Chovanec Roman

(Hor)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Štr)

4.G

3.hod

SSV

SSV

(A1)

supluje

Janoušková Kateřina

(Dzi)

 

4.hod

SSV

SSV

(A1)

supluje

Kučerová Zuzana

(Dzi)

 

5.hod

MLA

MLA1

(JAZ1)

supluje

Chovanec Roman

(Hor)

 

7.hod

MLA

MLA1

(JAZ1)

supluje

Chovanec Roman

(Hor)

4.H

3.hod

SSV

SSV

(A1)

supluje

Janoušková Kateřina

(Dzi)

 

4.hod

SSV

SSV

(A1)

supluje

Kučerová Zuzana

(Dzi)

 

5.hod

MLA

MLA1

(JAZ1)

supluje

Chovanec Roman

(Hor)

 

7.hod

MLA

MLA1

(JAZ1)

supluje

Chovanec Roman

(Hor)

4.M

9.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

 

10.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

4.S

4.hod

MAT

 

(B5)

supluje

Škrabalová Edita

(Štr)

 

9.hod

SAJ

SAJ

 

odpadá

 

(Chb)

 

9.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

 

10.hod

SAJ

SAJ

 

odpadá

 

(Chb)

 

10.hod

SMA

SMA

 

odpadá

 

(Záb)

 

Zpracováno v systému Bakaláři