Suplování:   Pondělí 23.4.2018 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čermáková Jitka

 

-

-

-

-

Bel

Koč

Baj

-

-

Plačková Martina

-

Rem

Rich

NoK

Vy

Nož

Řez

-

-

-

Řezníčková Blanka

   

-

             

Silný Jiří

   

-

             

Vaculíková Hana

 

Mot

Koč

             

Vorba Jan

 

-

<>

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bajaja Elisová Jitka

7.hod

supl. (Čm)

Tv

7.C (Dív2)+

(Tv1)

 

Balíčková Jana

1.hod

změna

Čj

3.A

(3.A)

 
 

2.hod

změna

M

3.A

(3.A)

 

Bellovičová Eva

5.hod

supl. (Čm)

M

6.C

(8.B)

 

Hanáková Božena

3.hod

změna

M

3.C

(3.C)

 
 

4.hod

změna

Čj

3.C

(3.C)

 

Jandásková Denisa

před 2. hodinou dohled 2.patro vlevo

 

Kočíř Petr

2.hod

supl. (Vac)

D

7.B

(Př)

 
 

6.hod

supl. (Čm)

Tv

7.C (Dív1)+

(Tv2)

 

Kunertová Irena

před 5. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Machová Lenka

1.hod

změna

Čj

3.B

(3.B)

 
 

2.hod

změna

M

3.B

(3.B)

 
 

3.hod

přesun <<

M

3.B

(3.B)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Aj

1.C

(1.C)

z 3.hod

Mikuláštíková Ladislava

5.hod

Suplovací pohotovost

 

Motyčková Eva

1.hod

supl. (Vac)

Aj

7.C

(Př)

 

Nováková Klára

3.hod

supl. (Pla)

Lab

7.C (Př)+

(Př)

 

Nožičková Blažena

5.hod

supl. (Pla)

8.A

(Př)

 

Ondráčková Miloslava

před 3. hodinou dohled atrium

 

Potyková Iva

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Richtrová Michaela

2.hod

supl. (Pla)

F

8.C

(CH)

 

Remeš Jan

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

výměna <<

F

7.C

(Čj)

z 24.4. 1.hod

Řezníčková Blanka

6.hod

supl. (Pla)

M

8.C

(CH)

 

Silný Jiří

před 4. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Šilcová Jana

3.hod

přesun <<

Čj

1.C

(1.C)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Hv

3.B

(3.B)

z 3.hod

Vyhlídová Věra

4.hod

supl. (Pla)

Vo

9.C

(CH)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

3.hod

Čj

 

(1.C)

přesun <<

Šilcová Jana

z 4.hod

 

4.hod

Aj

 

(1.C)

přesun <<

Machová Lenka

z 3.hod

3.A

1.hod

Čj

 

(3.A)

změna

Balíčková Jana

 
 

2.hod

M

 

(3.A)

změna

Balíčková Jana

 

3.B

1.hod

Čj

 

(3.B)

změna

Machová Lenka

 
 

2.hod

M

 

(3.B)

změna

Machová Lenka

 
 

3.hod

M

 

(3.B)

přesun <<

Machová Lenka

z 4.hod

 

4.hod

Hv

 

(3.B)

přesun <<

Šilcová Jana

z 3.hod

3.C

3.hod

M

 

(3.C)

změna

Hanáková Božena

 
 

4.hod

Čj

 

(3.C)

změna

Hanáková Božena

 

6.C

5.hod

M

 

(8.B)

supluje

Bellovičová Eva

(Čm)

7.A

3.hod

Lab

(Př)

supluje

Nováková Klára

(Pla)

 

6.hod

Tv

Dív1

(Tv2)

supluje

Kočíř Petr

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

(Tv1)

supluje

Bajaja Elisová Jitka

(Čm)

7.B

2.hod

D

 

(Př)

supluje

Kočíř Petr

(Vac)

 

3.hod

Lab

(Př)

supluje

Nováková Klára

(Pla)

 

6.hod

Tv

Dív1

(Tv2)

supluje

Kočíř Petr

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

(Tv1)

supluje

Bajaja Elisová Jitka

(Čm)

7.C

1.hod

Aj

 

(Př)

supluje

Motyčková Eva

(Vac)

 

2.hod

F

 

(Čj)

výměna <<

Remeš Jan

z 24.4. (Út) 1.hod

 

3.hod

Lab

(Př)

supluje

Nováková Klára

(Pla)

 

6.hod

Tv

Dív1

(Tv2)

supluje

Kočíř Petr

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

(Tv1)

supluje

Bajaja Elisová Jitka

(Čm)

8.A

5.hod

 

(Př)

supluje

Nožičková Blažena

(Pla)

8.C

2.hod

F

 

(CH)

supluje

Richtrová Michaela

(Pla)

 

6.hod

M

 

(CH)

supluje

Řezníčková Blanka

(Pla)

9.C

4.hod

Vo

 

(CH)

supluje

Vyhlídová Věra

(Pla)

 

 

Suplování:   Úterý 24.4.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

1.B

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

2.A

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

2.B

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

3.A

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

5.B

 

spor

spor

spor

spor

spor

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Balíčková Jana

 

..

Kra

..

..

..

       

Čermáková Jitka

 

-

-

-

-

Pla

Vac

....

-

Hagenbruch Marie

 

..

..

..

..

Baj

       

Haraštová Miriam

 

..

..

..

..

Mot

       

Nováková Klára

 

..

..

..

..

Pír

       

Přikrylová Romana

           

Nož

-

   

Rumíšková Alena

 

..

..

..

..

-

       

Straková Veronika

 

..

..

..

..

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bajaja Elisová Jitka

5.hod

supl. (Hag)

Čj

7.B

(Čj)

 

Hanáková Božena

před 3. hodinou dohled Hradební - druhé patro

 

Krayemová Susan

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Machová Lenka

před 2. hodinou dohled Hradební - přízemí

 
 

před 4., 5. hodinou dohled Hradební - druhé patro

 

Mikuláštíková Ladislava

7.hod

supl. (Čm)

Tv

8.C (Dív2)+

(Tv1)

 
 

před 6. hodinou dohled přízemí vlevo

 

Motyčková Eva

5.hod

dozor v jídelně

 

Nožičková Blažena

6.hod

supl. (Při)

Čj

9.C

(Čj)

 

Pírek Tomáš

5.hod

spojeno (NoK)

Tv

6.B (Dív)

(Tv2)

 

Plačková Martina

5.hod

supl. (Čm)

Vkz

9.A

(Př)

 

Přikrylová Romana

před 5. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Remeš Jan

1.hod

výměna >>

F

7.C

 

na 23.4. 2.hod

Silný Jiří

5.hod

dozor v jídelně

 

Straková Edita

před 3. hodinou dohled Hradební - přízemí

 

Šilcová Jana

před 2. hodinou dohled Hradební - druhé patro

 

Vaculíková Hana

6.hod

supl. (Čm)

Tv

8.C (Dív1)+

(Tv1)

 

Vorba Jan

1.hod

výměna <<

Čj

7.C

(J Aj)

z 23.4. 2.hod

Vyhlídová Věra

před 2. hodinou dohled suterén vlevo

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

5.hod

Tv

Dív

(Tv2)

spojí

Pírek Tomáš

(NoK)

7.B

5.hod

Čj

 

(Čj)

supluje

Bajaja Elisová Jitka

(Hag)

7.C

1.hod

Čj

 

(J Aj)

výměna <<

Vorba Jan

z 23.4. (Po) 2.hod

8.A

6.hod

Tv

Dív1

(Tv1)

supluje

Vaculíková Hana

(Čm)

8.B

7.hod

Tv

Dív2

(Tv1)

supluje

Mikuláštíková Ladislava

(Čm)

8.C

6.hod

Tv

Dív1

(Tv1)

supluje

Vaculíková Hana

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

(Tv1)

supluje

Mikuláštíková Ladislava

(Čm)

9.A

5.hod

Vkz

 

(Př)

supluje

Plačková Martina

(Čm)

9.C

6.hod

Čj

 

(Čj)

supluje

Nožičková Blažena

(Při)

 

Zpracováno v systému Bakaláři