Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

4.A

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

4.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

4.C

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

5.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bajaja Elisová Jitka

 

Vy

Nož

Čer

DuŠ

HarM

-

-

-

-

Blahová Alžběta

-

..

..

..

..

..

....

Bel

-

-

Vašková Gabriela

-

..

..

JndD

....

....

-

-

-

-

Kunertová Irena

     

Čer

Dit

StrV

Rich

     

Machová Lenka

-

..

..

Ma

ŠiJ

-

-

-

-

-

Nováková Klára

-

..

..

..

..

..

-

Vy

-

-

Ondráčková Miloslava

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

Přikrylová Romana

-

JndD

-

-

Kra

Kra

-

-

-

-

Straková Edita

 

Čm

JanD

BalJ

HarM

JndD

Mbt

-

-

 

Němcová Jana

           

..

..

   

Říha Josef

           

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Balíčková Jana

3.hod

supl. (Str)

Aj

3.A (Aj4)+

(JHr)

 
 

před 4. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Bellovičová Eva

7.hod

dozor v jídelně

 

Čermáková Jitka

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

před 3. hodinou dohled 1.patro vpravo

 

Černíková Dana

3.hod

spojeno (Kun)

Nj_2

6.C (Fj)+

(P17)

 
 

3.hod

supl. (Baj)

Nj_2

6.B (Nj)+

(P17)

 

Dittrichová Marie

4.hod

spojeno (Kun)

Šj_2

8.A (Fj2)+

(P3)

 

Dubinová Štěpánka

1.hod

změna

Aj

6.A (Aj2)

(P12)

 
 

4.hod

supl. (Baj)

Čj

7.B

(P9)

 

Haraštová Miriam

4.hod

supl. (Str)

Aj

1.A

(1.A)

 
 

5.hod

supl. (Baj)

Čj

6.A

(P17)

 
 

před 3. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Janásová Dagmar

2.hod

supl. (Str)

Aj

1.B

(1.B)

 
 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

Čj

4.C

 

školní výlet

 

4.hod

odpadá

Vv

4.C

 

školní výlet

 

5.hod

odpadá

Vv

4.C

 

školní výlet

Jandásková Denisa

1.hod

spojeno (Při)

Aj

7.A (Aj1)

(P3)

 
 

3.hod

supl. (HuG)

Aj

3.C (Aj2)+

(3.B)

 
 

4.hod

změna

Aj

7.C (Aj2)

(P12)

 
 

5.hod

supl. (Str)

Aj

2.A (Aj3)+

(2.B)

 

Kočíř Petr

před 5. hodinou dohled suterén vlevo

 

Krayemová Susan

4.hod

spojeno (Při)

Aj

9.A (Aj1)

(P10)

 
 

5.hod

spojeno (Při)

Aj

9.C (Aj1)

(L2)

 

Mabbett Philip James

6.hod

supl. (Str)

Aj

6.B (Aj2)

(P10)

 

Machová Veronika

3.hod

supl. (MaL)

Aj

3.C (Aj3)+

(2.C)

 
 

před 5. hodinou dohled přízemí vlevo

 

Motyčková Eva

před 3. hodinou dohled suterén vlevo

 

Nožičková Blažena

2.hod

supl. (Baj)

Čj

6.C

(P1)

 
 

před 6. hodinou dohled přízemí vpravo

 

Plačková Martina

před 1., 4. hodinou dohled přízemí vpravo

 

Richtrová Michaela

6.hod

dozor v jídelně

 
 

před 5. hodinou dohled 2.patro vlevo

 

Straková Veronika

5.hod

supl. (Kun)

Hv

8.A

(P24)

 

Šilcová Jana

4.hod

supl. (MaL)

Aj

1.C

(UčHr)

 

Vaculíková Hana

před 3. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Vyhlídová Věra

1.hod

supl. (Baj)

Čj

6.B

(4.B)

 
 

7.hod

dozor ve volné hodině

 
 

před 3. hodinou dohled přízemí vlevo

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Aj

 

(1.A)

supluje

Haraštová Miriam

(Str)

 

6.hod

Náb

Náb1

 

odpadá

 

(Ně-k)

1.B

2.hod

Aj

 

(1.B)

supluje

Janásová Dagmar

(Str)

 

6.hod

Náb

Náb1

 

odpadá

 

(Ně-k)

1.C

4.hod

Aj

 

(UčHr)

supluje

Šilcová Jana

(MaL)

 

6.hod

Náb

Náb1

 

odpadá

 

(Ně-k)

2.A

5.hod

Aj

Aj3

(2.B)

supluje

Jandásková Denisa

(Str)

 

6.hod

Náb

Náb1

 

odpadá

 

(Ně-k)

2.B

5.hod

Aj

Aj3

(2.B)

supluje

Jandásková Denisa

(Str)

 

6.hod

Náb

Náb1

 

odpadá

 

(Ně-k)

3.A

3.hod

Aj

Aj3

(2.C)

supluje

Machová Veronika

(MaL)

 

3.hod

Aj

Aj4

(JHr)

supluje

Balíčková Jana

(Str)

 

3.hod

Aj

Aj2

(3.B)

supluje

Jandásková Denisa

(HuG)

 

6.hod

Náb

Náb

 

odpadá

 

(Ří-k)

3.C

3.hod

Aj

Aj3

(2.C)

supluje

Machová Veronika

(MaL)

 

3.hod

Aj

Aj4

(JHr)

supluje

Balíčková Jana

(Str)

 

3.hod

Aj

Aj2

(3.B)

supluje

Jandásková Denisa

(HuG)

 

6.hod

Náb

Náb

 

odpadá

 

(Ří-k)

5.A

7.hod

Náb

Náb

 

odpadá

 

(Ně-k)

6.A

1.hod

Aj

Aj2

(P12)

změna

Dubinová Štěpánka

 
 

3.hod

Nj_2

Fj

(P17)

spojí

Černíková Dana

(Kun)

 

3.hod

Nj_2

Nj

(P17)

supluje

Černíková Dana

(Baj)

 

5.hod

Čj

 

(P17)

supluje

Haraštová Miriam

(Baj)

6.B

1.hod

Čj

 

(4.B)

supluje

Vyhlídová Věra

(Baj)

 

3.hod

Nj_2

Fj

(P17)

spojí

Černíková Dana

(Kun)

 

3.hod

Nj_2

Nj

(P17)

supluje

Černíková Dana

(Baj)

 

6.hod

Aj

Aj2

(P10)

supluje

Mabbett Philip James

(Str)

6.C

2.hod

Čj

 

(P1)

supluje

Nožičková Blažena

(Baj)

 

3.hod

Nj_2

Fj

(P17)

spojí

Černíková Dana

(Kun)

 

3.hod

Nj_2

Nj

(P17)

supluje

Černíková Dana

(Baj)

7.A

1.hod

Aj

Aj1

(P3)

spojí

Jandásková Denisa

(Při)

7.B

4.hod

Čj

 

(P9)

supluje

Dubinová Štěpánka

(Baj)

7.C

4.hod

Aj

Aj2

(P12)

změna

Jandásková Denisa

 

8.A

4.hod

Šj_2

Fj2

(P3)

spojí

Dittrichová Marie

(Kun)

 

5.hod

Hv

 

(P24)

supluje

Straková Veronika

(Kun)

8.B

4.hod

Šj_2

Fj2

(P3)

spojí

Dittrichová Marie

(Kun)

8.C

4.hod

Šj_2

Fj2

(P3)

spojí

Dittrichová Marie

(Kun)

9.A

4.hod

Aj

Aj1

(P10)

spojí

Krayemová Susan

(Při)

9.C

5.hod

Aj

Aj1

(L2)

spojí

Krayemová Susan

(Při)

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

3.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

4.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

5.B

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Blahová Alžběta

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Machová Lenka

-

Při

..

..

..

-

-

-

-

-

Nováková Klára

-

..

..

JanD

..

-

Pír

DuŠ

-

-

Rumíšková Alena

-

..

..

..

..

Baj

..

-

-

-

Straková Edita

 

HaB

Kra

PotI

HuG

-

....

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bajaja Elisová Jitka

5.hod

supl. (RumA)

Čj

6.B

(P14)

 

Balíčková Jana

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

před 3., 4. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Čermáková Jitka

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Dubinová Štěpánka

3.hod

změna

Aj

5.A (Aj3)+

(P10)

 
 

7.hod

dozor v jídelně

 

Hanáková Božena

1.hod

supl. (Str)

Aj

3.C (Aj4)+

(JHr)

 

Hagenbruch Marie

před 2. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Haraštová Miriam

před 1. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Vašková Gabriela

4.hod

supl. (Str)

Aj

6.C (Aj2)

(P13)

 

Janásová Dagmar

3.hod

Suplovací pohotovost

 

Krayemová Susan

2.hod

supl. (Str)

Ko_A

8.C (KoA2)+

(P23)

 

Kunertová Irena

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Nožičková Blažena

3.hod

Suplovací pohotovost

 

Ondráčková Miloslava

5.hod

odpadá

5.B

 

škola v přírodě

Pírek Tomáš

6.hod

spojeno (NoK)

Tv

6.B (Dív)

(P14)

 

Potyková Iva

3.hod

supl. (Str)

Aj

5.A (Aj2)+

(P7)

 

Přikrylová Romana

1.hod

supl. (MaL)

Aj

3.C (Aj3)+

(2.C)

 

Řezníčková Blanka

před 3. hodinou dohled suterén vpravo

 

Silný Jiří

před 2. hodinou dohled přízemí vlevo

 

Straková Veronika

před 1. hodinou dohled Hradební - přízemí

 

Šilcová Jana

před 5. hodinou dohled Hradební - druhé patro

 

Vaculíková Hana

před 4. hodinou dohled přízemí vpravo

 
 

před 1. hodinou dohled přízemí vlevo

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Aj

Aj3

(2.C)

supluje

Přikrylová Romana

(MaL)

 

1.hod

Aj

Aj4

(JHr)

supluje

Hanáková Božena

(Str)

3.C

1.hod

Aj

Aj3

(2.C)

supluje

Přikrylová Romana

(MaL)

 

1.hod

Aj

Aj4

(JHr)

supluje

Hanáková Božena

(Str)

5.A

3.hod

Aj

Aj2

(P7)

supluje

Potyková Iva

(Str)

 

3.hod

Aj

Aj3

(P10)

změna

Dubinová Štěpánka

 

6.B

5.hod

Čj

 

(P14)

supluje

Bajaja Elisová Jitka

(RumA)

 

6.hod

Tv

Dív

(P14)

spojí

Pírek Tomáš

(NoK)

6.C

4.hod

Aj

Aj2

(P13)

supluje

Vašková Gabriela

(Str)

8.A

2.hod

Ko_A

KoA2

(P23)

supluje

Krayemová Susan

(Str)

8.B

2.hod

Ko_A

KoA2

(P23)

supluje

Krayemová Susan

(Str)

8.C

2.hod

Ko_A

KoA2

(P23)

supluje

Krayemová Susan

(Str)

 

Zpracováno v systému Bakaláři