Suplování:   Úterý 18.6.2019 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Březinová Kateřina

-

-

-

-

Čm

Joh

-

....

-

-

Motyčková Eva

-

Mbt

Mbt

Blž

Blž

HrdA

-

-

-

-

Pírek Tomáš

-

-

-

-

Mbt

Čm

..

-

....

-

Plačková Martina

....

Vy

Vy

Nož

Při

DuŠ

KčrT

-

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bellovičová Eva

před 1. hodinou dohled suterén vpravo

 

Blažková Anna

3.hod

spojeno (Mot)

Aj

9.A (Aj1)

(J Rj)

 
 

4.hod

spojeno (Při)

Aj

9.C (Aj2)

(J Rj)

 

Čermáková Jitka

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

spojeno (Pír)

Tv

6.A (Chl)

(Tv2)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

8.C (Dív1)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

8.C (Dív2)+

 

zrušeno

Černíková Dana

před 6. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Dubinová Štěpánka

5.hod

supl. (Pla)

Přs

8.C (Př)+

(Př)

 

Horáková Veronika

8.hod

odpadá

Vv

8.C

 

zrušeno

Hrdinová Schusterová Adriana

5.hod

dozor v jídelně

 

Johaníková Renata

5.hod

spojeno (Bře)

Z

9.B

(Z)

 

Kočárová Tereza

6.hod

dozor v jídelně

 

Kočíř Petr

8.hod

odpadá

Z

8.B

 

zrušeno

Mabbett Philip James

1.hod

spojeno (Mot)

Aj

8.C (Aj1)

(J Aj)

 
 

2.hod

supl. (Mot)

Aj

3.B (Aj1)+

(3.A)

 
 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj1)

 

změna hodiny

Nožičková Blažena

3.hod

spojeno (Pla)

Čj

9.B

(Př)

 

Pavlišová Ivana

1.hod

spojeno (Vy)

M

9.B

(F)

 
 

před 3. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Přikrylová Romana

4.hod

supl. (Pla)

Hv

9.A

(CH)

 

Straková Edita

před 5. hodinou dohled 1.patro vlevo

 

Vyhlídová Věra

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

Čj

9.B

 

změna hodiny

 

2.hod

spojeno (Pla)

Vo

9.C

(Vo)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

2.hod

Aj

Aj1

(3.A)

supluje

Mabbett Philip James

(Mot)

3.B

2.hod

Aj

Aj1

(3.A)

supluje

Mabbett Philip James

(Mot)

6.A

5.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Čermáková Jitka

(Pír)

8.A

5.hod

Přs

(Př)

supluje

Dubinová Štěpánka

(Pla)

 

6.hod

Tv

Chl1

 

odpadá

 

(Pír)

 

6.hod

Tv

Dív1

 

odpadá

 

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

 

odpadá

 

(Čm)

 

8.hod

   

odpadá

 

(Pla)

8.B

5.hod

Přs

(Př)

supluje

Dubinová Štěpánka

(Pla)

 

6.hod

Tv

Chl1

 

odpadá

 

(Pír)

 

6.hod

Tv

Dív1

 

odpadá

 

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

 

odpadá

 

(Čm)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Koč)

8.C

1.hod

Aj

Aj1

(J Aj)

spojí

Mabbett Philip James

(Mot)

 

5.hod

Přs

(Př)

supluje

Dubinová Štěpánka

(Pla)

 

6.hod

Tv

Chl1

 

odpadá

 

(Pír)

 

6.hod

Tv

Dív1

 

odpadá

 

(Čm)

 

7.hod

Tv

Dív2

 

odpadá

 

(Čm)

 

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(Hor)

9.A

3.hod

Aj

Aj1

(J Rj)

spojí

Blažková Anna

(Mot)

 

4.hod

Hv

 

(CH)

supluje

Přikrylová Romana

(Pla)

9.B

1.hod

M

 

(F)

spojí

Pavlišová Ivana

(Vy)

 

3.hod

Čj

 

(Př)

spojí

Nožičková Blažena

(Pla)

 

4.hod

Aj

Aj1

(J Rj)

spojí

Blažková Anna

(Mot)

 

5.hod

Z

 

(Z)

spojí

Johaníková Renata

(Bře)

9.C

2.hod

Vo

 

(Vo)

spojí

Vyhlídová Věra

(Pla)

 

4.hod

Aj

Aj1

(J Rj)

spojí

Blažková Anna

(Mbt)

 

4.hod

Aj

Aj2

(J Rj)

spojí

Blažková Anna

(Při)

 

Zpracováno v systému Bakaláři